ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastell 4457642

nr 445 7642

Pastell

Lenght: ()

1800-tal, Putti, 38x31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1500

SEK 2800

Monday January 8 2007
at 16:00:00